سیلیکون رابر چیست؟


چرا سیلیکون رابر؟

روزانه قطعات سیلیكونی بسیاری در حال استفاده می باشند، شلنگ های نسوز، روكش های سیم در وسایل نقلیه، پروفیل ها، اورینگ ها در لوازم خانگی و بسیاری قطعات دیگر در صنعت پزشكی نمونه ای از این ماده ارزشمند در اطراف مان می باشد.

 

با پاسخ به دو سوال ساده می توانیم متوجه شویم که آیا سیلیکون رابر انتخاب مناسبی برای محصول مورد نظر می باشد؟

  • سوال اول : محصول در چه بازه دمایی استفاده می شود؟  محدوده خارج از منفی ۳۰ تا مثبت ۱۰۰ درجه سانتیگراد لزوم استفاده از سیلیکون رابر را پررنگ می نماید.
  • سوال دوم : محصول در چه شرایطی استفاده می شود؟ در مجاورت با مواد شیمیایی، شرایط جوی و ... که سایر پلمیر ها عملکرد مناسبی ندارند، این ماده ارزشمند به خوبی خودنمایی می کند. (جدول سازگاری سیلیکون رابر با مواد شیمیایی در دست تهیه می باشد و بزودی می توانید در قسمت خواندنی ها مطالعه فرمایید.)

 

رجوع به صفحه خواندنی ها


 

درباره ما

شركت دانش پژوه پویا بنیان پژواك در سال 1392 واقع در منطقه صنعتی بومهن شروع بكار نموده است. هدف از ایجاد این شركت راه اندازی مجموعه ای به منظور طراحی و تولید قطعات سیلیكونی برای مصارف صنعتی و خانگی، مشاوره و اجرای خطوط تولید اقلام سیلیكونی می باشد.

خط مشی این شركت همان طور كه از نام ان پیداست راه اندازی واحدی تولیدی و خدماتی با محوریت دانش و پویایی در صنعت لاستیك با گرایش سیلیكون می باشد و تحقق این امر با بهره مندی از تسلط و تجربه اعضای این گروه در طراحی و ساخت ماشین الات صنعت لاستیك، تخصص در رشته پلیمر و همچنین ارتباط مستمر با واحد های علمی میسر بوده است.

شرکت پژواک، افزایش رضایتمندی مشتریان، ارتقای کیفیت محصولات و شرکت، افزایش پایداری عملیات و بهبود کارای را سرلوحه خود قرار داده و به همین منظور موفق به کسب گواهینامه ISO9001:2015 شده است.

تماس با ما

صنایع پلیمری پژواک

  • تهران، بومهن، خیابان کامیون داران، پلاک ۳۳
  • تلفن : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۵
  • فکس : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۴
  • واتس اپ : ۰۹۰۲۲۰۰۳۵۳۷
  • info@silicone-eng.ir