کائوچو ها

اولین قدم در آمیزه کاری موثر، انتخاب نوع کائوچو است. ویژگی های ذاتی هر کائوچو قابلیت آن برای کاربرد هایی که مورد نظر است را مشخص می کند. این ویژگی ها به ساختار شیمیایی کائوچو بستگی دارد، که با تغییر متغیرها، سنتز و تعیین می شود.

البته طبیعت و ژنتیک، سنتز و تعیین می شود. البته طبیعت و ژنتیک، سنتز کائوچو طبیعی را تعیین می کند. ولی فرایند تبدیل شیرابه به کائوچوی جامد برای اصلاح ویژگی ها، با کار های ویژه یی قابل انجام است.

بیشترین الاستومرهای مصنوعی، به روش پلیمریزاسیون محلولی یا امولسیون تولید شده اند. در مواردی برای ارائه انواع مشخصی از پلیمر، هر دو روش هم زمان قابل استفاده هستند. به طوری که پلیمریزاسیون امولسیونی توزیع گسترده تر، وزن مولکولی و کیفیت بهتر آمیزه کاری را فراهم می کند.

عموما نتیجه های پلیمریزاسیون محلولی، توزیع وزن مولکولی محدودتر و آمیزه کاری ملایم تر، اما ویژگی های فیزیکی بهتر در حالت پخت شده را دارد.

 

رجوع به صفحه خواندنی ها

 

درباره ما

شركت دانش پژوه پویا بنیان پژواك در سال 1392 واقع در منطقه صنعتی بومهن شروع بكار نموده است. هدف از ایجاد این شركت راه اندازی مجموعه ای به منظور طراحی و تولید قطعات سیلیكونی برای مصارف صنعتی و خانگی، مشاوره و اجرای خطوط تولید اقلام سیلیكونی می باشد.

خط مشی این شركت همان طور كه از نام ان پیداست راه اندازی واحدی تولیدی و خدماتی با محوریت دانش و پویایی در صنعت لاستیك با گرایش سیلیكون می باشد و تحقق این امر با بهره مندی از تسلط و تجربه اعضای این گروه در طراحی و ساخت ماشین الات صنعت لاستیك، تخصص در رشته پلیمر و همچنین ارتباط مستمر با واحد های علمی میسر بوده است.

شرکت پژواک، افزایش رضایتمندی مشتریان، ارتقای کیفیت محصولات و شرکت، افزایش پایداری عملیات و بهبود کارای را سرلوحه خود قرار داده و به همین منظور موفق به کسب گواهینامه ISO9001:2015 شده است.

تماس با ما

صنایع پلیمری پژواک

  • تهران، بومهن، خیابان کامیون داران، پلاک ۳۳
  • تلفن : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۵
  • فکس : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۴
  • واتس اپ : ۰۹۰۲۲۰۰۳۵۳۷
  • info@silicone-eng.ir