هالو اورینگ

هالو اورینگ ها یک آب بند (درزگیر) با نیروی بسته شدن پایین هستند که راه حلی برای کاربرد هایی با فضای محصور شده برای هدفی خاص و بسیاری دیگر از کاربردهای استاتیکی است.


هالو اورینگ ها دارای یک نیروی فشاری از سوی یک ماده با سختی بپایین تر با یک ماده با سختی بالا تر است، که وظیفه کاهش فشار روی فلنج جفت گیری شده را دارد.
اصطکاک مناسب هالو اورینگ ها باعث می شود آن ها قادر به حفظ خود درون شیار مورد نظر حین فرآیند مونتاژ باشند، همچنین در مراحل جدا سازی نیازی به راه و روش اضافی نخواهد بود.

 

رجوع به صفحه خواندنی ها

درباره ما

شركت دانش پژوه پویا بنیان پژواك در سال 1392 واقع در منطقه صنعتی بومهن شروع بكار نموده است. هدف از ایجاد این شركت راه اندازی مجموعه ای به منظور طراحی و تولید قطعات سیلیكونی برای مصارف صنعتی و خانگی، مشاوره و اجرای خطوط تولید اقلام سیلیكونی می باشد.

خط مشی این شركت همان طور كه از نام ان پیداست راه اندازی واحدی تولیدی و خدماتی با محوریت دانش و پویایی در صنعت لاستیك با گرایش سیلیكون می باشد و تحقق این امر با بهره مندی از تسلط و تجربه اعضای این گروه در طراحی و ساخت ماشین الات صنعت لاستیك، تخصص در رشته پلیمر و همچنین ارتباط مستمر با واحد های علمی میسر بوده است.

شرکت پژواک، افزایش رضایتمندی مشتریان، ارتقای کیفیت محصولات و شرکت، افزایش پایداری عملیات و بهبود کارای را سرلوحه خود قرار داده و به همین منظور موفق به کسب گواهینامه ISO9001:2015 شده است.

تماس با ما

صنایع پلیمری پژواک

  • تهران، بومهن، خیابان کامیون داران، پلاک ۳۳
  • تلفن : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۵
  • فکس : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۴
  • واتس اپ : ۰۹۰۲۲۰۰۳۵۳۷
  • info@silicone-eng.ir