توليد به روش اكستروژن چیست؟

در اين روش الاستومر يا لاستيك پخت نشده تحت فشار از قالب (داي) عبور مي كند و شكل داي را به خود مي گيرد. اين فرايند بصورت مستمر انجام مي شود و خروجي مي تواند به صورت شلنگ، پروفيل تو خالي، تو پر (كُرد)، گسكت، سيل كننده و هر پروفيلي كه به صورت كلاف مد نظر مي باشد، توليد مي گردد.

 

فشار ايجاد شده براي عبور مواد توسط مارپيچ (ماردون) راخل سيلندر دستگاه اكسترودر ايجاد شده و پس از عبور از تونل هواي گرم به صورت يكپارچه سخت مي شود. الاستومر هاي گرما سخت يا ترموست تحت تاثير گرما به صورت سخت و يكپارچه مي شوند. در صنعت روش هاي ديگري غير از تونل هواي گرم استفاده مي شود كه در نوشته هاي بعدي در مورد انها توضيح مي دهيم.

 

رجوع به صفحه خواندنی ها

درباره ما

شركت دانش پژوه پویا بنیان پژواك در سال 1392 واقع در منطقه صنعتی بومهن شروع بكار نموده است. هدف از ایجاد این شركت راه اندازی مجموعه ای به منظور طراحی و تولید قطعات سیلیكونی برای مصارف صنعتی و خانگی، مشاوره و اجرای خطوط تولید اقلام سیلیكونی می باشد.

خط مشی این شركت همان طور كه از نام ان پیداست راه اندازی واحدی تولیدی و خدماتی با محوریت دانش و پویایی در صنعت لاستیك با گرایش سیلیكون می باشد و تحقق این امر با بهره مندی از تسلط و تجربه اعضای این گروه در طراحی و ساخت ماشین الات صنعت لاستیك، تخصص در رشته پلیمر و همچنین ارتباط مستمر با واحد های علمی میسر بوده است.

شرکت پژواک، افزایش رضایتمندی مشتریان، ارتقای کیفیت محصولات و شرکت، افزایش پایداری عملیات و بهبود کارای را سرلوحه خود قرار داده و به همین منظور موفق به کسب گواهینامه ISO9001:2015 شده است.

تماس با ما

صنایع پلیمری پژواک

  • تهران، بومهن، خیابان کامیون داران، پلاک ۳۳
  • تلفن : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۵
  • فکس : ۰۲۱۷۶۲۳۸۵۹۴
  • واتس اپ : ۰۹۰۲۲۰۰۳۵۳۷
  • info@silicone-eng.ir